Реконструкція ванн: особливості та переваги

0
26

Абсолютно всі люди мріють про розкішний ремонт у санвузлі. Однак, весь вигляд може зіпсувати ванною. Звичайно ж можна придбати нову, але відновлення старої коштуватиме набагато дешевше. Для того, щоб відновити поверхню ванни, потрібно звернутися до фахівців за послугою з реставрації.

Для відновлення поверхні фахівці часто використовують або емаль або акрил. При виборі найбільш відповідного варіанта, багато людей насамперед звертають увагу на вартість. Обидва матеріали здатні прослужити різну кількість часу, по-різному застигають. Давайте дізнаємося про те, які методи реставрації використовують в даний час.

Акрил є полімерним матеріалом, який випускають у рідкому вигляді. За допомогою цієї речовини можна відновити чавунну або металеву ванну. Після того як він застигне, на поверхні ванни з’явиться міцна плівка, яка має товщину від трьох до семи міліметрів.
До переваг даного складу можна віднести те, що його досить просто нанести, при цьому не знадобляться пензлики та валики. Знизитися тепловтрата. Завдяки використанню даного матеріалу конструкція зможе досить довго зберігати воду теплою. Наприклад, через тридцять хвилин вона охолоне лише на один градус.
З її допомогою можна добре замаскувати будь-який дефект і, отже, отримати гарну гладку поверхню. Термін служби після виконаної реставрації складе п’ятнадцять-двадцять років.

Якщо Ви сумніваєтеся в тому, що краще вибрати емаль або акрил, то акрил коштує набагато дорожче, ніж перший варіант. Також слід пам’ятати про те, що покриття з рідкого акрилу є досить вимогливим до умов догляду та побутової хімії. Під час використання не можна надовго у ванні залишати воду, інакше на поверхні з’являться жовті плями, які дуже складно виводяться.Ви можете замовити послугу реставрації на сайті.

Що стосується акрилового вкладиша, то він коштує набагато дорожче, ніж рідкий акрил. Проте, його вартість на п’ятнадцять-двадцять відсотків нижча за придбання нової ванни. Слід пам’ятати, що новий пристрій не підійде для тієї конструкції, яка має стандартну форму. Встановити його можуть лише справжні спеціалісти.
Емаль є спеціальним склоподібним матеріалом, який наносять на поверхню холодним емальуванням. До переваг можна віднести те, що його досить просто наносити. Процедура мало часу. Завдяки досить великій кількості різних відтінків, можна підібрати найбільш підходящий.

Сама емаль має середню стійкість до зношування. Хороше покриття здатне прослужити не більше п’яти років, після чого знову знадобиться повторна обробка. Склад чутливий до хімічних засобів і дуже легко може міняти свій колір. Також пам’ятайте, що при падінні важкого або гострого предмета на поверхні може залишитися механічне пошкодження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь